3. Nadere eisen kunnen worden gesteld met betrekking tot: a. de afmetingen van de in het eerste lid bedoelde meterkast, in- dien de te plaatsen apparatuur vereist dat de afmetingen van de kast groter zijn; b. de inrichting en de plaats van de in de laalste alinea van het tweede lid bedoelde gecombineerde kast voor de gas- en elek- triciteitsmeter. 4. Vrijsielling kan worden verleend van: a. het bcpaalde in lid 1, ten aanzien van de afmetingen van de rneterkast, indien dit in verband met de indeling van het gebouw toelaatbaar is; b. het bepaalde in de tweede alinea van lid 2. ten aanzien van het onderbrengen van de watermeter in de meterkast. ARTIKEL 70 Van artikel 70 wordt de tekst vervangen door: 1. Ten behoeve van de centrale schakel-, verdeel- en meetapparatuur voor de elektriciteitsinstallatie moet binnen het loeiesgebouw een kast zijn gemaakt met inwendig ten minste een hoogte van 2,05 m, een breedte van 0,56 m en een diepte van 0,35 m. Deze kast mag slechts mede dienen voor het plaatsen van de gasmeter; de kast moet dan aan de eisen van anikel 65 voldoen. 2. Nadere eisen kunnen worden gesteld met betrekking tot de afmetin- gen van de in het eerste lid bedoelde kast, indien de te plaatsen ap- paratuur vereist dat de afmetingen groter zijn. 3. Vrijsielling kan worden verleend van: a. het bepaalde in lid 1 ten aanzien van de afmeiingen van de me- terkast, indien dit in verband met de indeling van het gebouw toelaatbaar is; b het bepaalde in de laatste zin van lid 1, ten aanzien van het on- derbrengen van de watermeter in de meterkast. ARTIKEL 71 Van artikel 71 wordt de tekst vervangen door: 99

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 103