5e afd. k <VË i6 31 maart 1983 32 Derhalve resteert er een bedrag van f 25.155,-- - f 9.961 f 15.194,waaruit de volgende lasten bekostigd moeten worden: - Huisvestingskosten: - kosten verbruik gas/water/elektriciteit; - schoonmaakkosten/onderhoud; - afschrijving vaste inrichting; - Organisatiekosten - telefoon/porto; - stencilwerk/drukwerk; - afschrijving/inventaris; - Aktiviteitenkosten: - aktiviteiten in de "G1ippertjeshof" - disco-avonden in de Princehof. Wij achten het mogelijk, dat deze kosten uit de 15.194,— worden ge- dekt. In overleg met de Werkgroep Begeleiding Jeugdaktiviteiten de Glip en de Stichting 't Oude Posthuis zullen de bovenstaande kostensoorten tot het bedrag van maximaal f 15.194 ,-- ingevuld dienen te worden. 2. Beheer. De Werkgroep Begeleiding Jeugdaktiviteiten de Glip heeft geen rechts- persoonlijkheid en kan derhalve niet de verantwoording voor de te orga- niseren jeugdaktiviteiten in de Glippertjeshof op zich nemen. 't Oude Posthuis heeft binnen haar stichting een hoge prioriteit gelegd bij de begeleiding van de jeugdaktiviteiten op de Glip. Afgesproken is dat de Werkgroep Begeleiding Jeugdaktiviteiten de Glip formeel valt onder de verantwoordelijkheid van Stichting 't Oud'e Post- huis. Aan de hand van het vorenstaande gaan wij uit van de volgende constructie: a. de Stichting 't Oude Posthuis huurt van de gemeente Heemstede het gebouw de G1ippertjeshof b. de Stichting 't Oude Posthuis is geheel verantwoordelijk voor de door de Werkgroep Begeleiding Jeugdaktiviteiten de Glip te organiseren ak- tiviteiten in het gebouw de G1ippertjeshoföôk indien bij die akti- viteiten geen beroepskracht(en) van de Stichting 't Oude Posthuis aanwezig is (zijn); het feitelijke beheer van het gebouw de G1ippertjeshof wordt gevoerd door de beroepskrachten van de Stichting 't Oude Posthuis; bij afwezigheid van de beroepskrachten van de Stichting 't Oude Post- c. a. Lm

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 125