5e afd. 31 maart 1983 32 - het stellen van stringente eisen m.b.t. de openingstijden van de jeugdakkomniodatie. De door het Gewestelijk Miiieubureau geadviseerde geluidisolerende maat regelen zullen geheel worden uitgevoerd, zodat er bij het in gebruik nemen van de G1ippertjeshof als jeugdakkommodatie geen geluidhinder zal ontstaan voor een omwonende of de omgeving. Hierbij dient te worden opgemerkt dat er geen disco-avonden in de Glip- pertjeshof gehouden zullen worden en dat de bezoekers van de jeugdakkom modatie niet op de bromfiets naar de jeugdakkommodatie mogen komen. De disco-avonden kunnen evenals voorheen in het gebouw de Princehof ge- organiseerd worden. Mocnt overigens op een later tijdstip blijken dat er toch als gevolg van de aktiviteiten in de jeugdakkommodatie geluidhinder wordt veroor- zaakt voor een omwonende of de omgeving dan kunnen wij de exploitant aanschrijven tot het nemen van geluidwerende maatregelen. Mocht de aangeschrevene de aanschrijving niet opvolgen, dan kan het gemeentebe- stuur de maatregelen met toepassing van politiedwang effektueren. Deze politiedwang kan bijvoorbeeld inhouden: andere openingstijden minder luide muziek, isolatie of in het ergste geval het meenemen of verzegelen van geluidsapparatuur dan wel sluiting. 4. Voorwaarden. Aan het in gebruik nemen van het gebouw de G1ippertjeshof als jeugd- akkommodatie verbinden wij de volgende voorwaarden: - naast de aktiviteiten van de Glipjeugd kunnen er ook andere aktivi- teiten in de G1ippertjeshof georganiseerd worden, waarbij echter wel rekening dient te worden gehouden met de tijdstippen waarop de Glip- jeugd gebruik maakt van de Glippertjeshof - in de jeugdakkommodatie mag geen alcohol geschonken c.q. gedronken worden; - de bezoekers van de jeugdakkonmodatie mogen i.v.m. de geluidhinder niet per bromfiets naar de jeugdakkommodatie komen; - de aard van de aktiviteiten dient zodanig te zijn, dat geen geluid- hinder voor een oinwonende of de omgeving wordt veroorzaakt. In ver- bana niermede kunnen er met name geen disco-avonden in de jeugdakkom- -5-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 127