huisaansluitleiding - een buiien een bouwwerk gelegen leiding die de grondlei- ding verbindt met de openbare riolering. De begripsomschrijving van 'liggende leiding' wordt vervangen door: Uggende leiding - een afvoerleiding die geen grotere helling ten opzichte van het horizontale vlak heeft dan 45 De begripsomschrijving van 'standleiding' wordt vervangen door: suindleiding - een verticale afvoerleiding of een afvoerleiding die een grotere helling ten opzichte van het horizontale vlak heeft dan 45°. De begripsomschrijving van 'tot bewoning bestemd gebouw' wordt vervangen door: lot bewoning bestemd gebouw - een gebouw bestemd voor permanente huis- vesting van personen. Na de begripsomschrijving van '(niet tot bewoning bestemd gebouw)' wordt lussengevoegd: uithouw - een aan een gebouw aanwezig bouwwerk dat rechtstreeks vanuit dat gebouw toegankelijk is. Na de begripsomschrijving van '(gecombineerde ventilatiekanalen)" wordt tus- sengevoegd: ventilutieleiding - een van een bouwwerk geen deel uitmakende leiding die uit- sluitend bestemd is voor ventilatiedoeleinden. verzamelleiding - een liggende leiding die aansluitleidingen verbindt met een standleiding of met een grondleiding. In artikel Itweede lid, wordt de tekst na 'gebouw' vervangen door: een afzonderlijk gedeelte van een gebouw, welk gedeelte vanaf de openbare weg uitsluuend rechtstreeks, via het eigen erf of via een voor gemeenschappe- lijk gebruik bestemde ruimte toegankelijk is. ARTIKEL 15 Van artikel 15 wordt het derde lid, onder c, vervangen door: c. de naam en het adres van degene die verantwoordelijk is voor: 8 I

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 12