23 TOl c. gasvcrbmiksloestellcn. andere dan bedoeld onder a. en b.. die zijn aangesloten aan een gasafvoerleiding die voldoet nan NEN 1078uit- gave 1976. en aan de Aanvulling op NEN 1078. uitgave 1978. mits schadelijke verhitting van constructies. voorwerpen en stofTen in de omgeving wordt voorkornen en deze gasafvoerleiding toelaatbaar is volgcns artikel 120. ARTIKEL 372 Van artikel 372 wordt het ecrste lid. onder a. vervangen door: a. het peil is aangegeven. Van artikel 372 wordt het tweede lid, onder f. vervangen door: f. de voltooiing der grondleidingen. huisaansluitleidingen en afvoerputten onmiddellijk na de voltooiing: ARTIKEL 383 Van artikel 383 wordt het twecde lid vervangen door: 2. Op een terrein. waarop een bouw-, sloop- of grondwerk wordt uitgevoerd. moeten. wanncer er niet wordt gewcrkt - rustpauzen tijdens de dagelijkse werktijd daaronder nict begrepen - a. dc tijdelijke elektrische installaties ten behoeve van de uitvoering van hct bouw-, sloop- of grondwerk in hun geheel op zodanige wjjze zijn uitgeschakeld. dat het weer in gebruik stellen van de insiallaties door anderen dan de daartoc bevoegde personen niet zonder meer mogelijk is; b. machines en werktuigen worden achtergelaten in een zodaniee toe- stand. dat deze. dan wel mechanismen daarvan. niet zonder meer door anderen dan de daartoe bcvoegde personen in werking kunnen worden gestcld. Niet vott toepossins; is voorgaande bepaling op de voeding van een elektrische verlichtingsinstallatie of van één of meer elektrisch aange- dreven bemalingspompen. indien de omstandigheden vereisen dat de vocding niet wordt ondcrbroken en de veiligheid voldoende is gewaar- borgd. Van arlikel 383 vervalt het vijfde lid. ARTIKEL 386 Van artikel 386 worden opschrift en tekst vervangen door:

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 27