61 voor ventilatiedocleinden kan worden gebruikt: c. wat betreft de aanwezigheid van een ventilatiekanaal in een privaat, indien de ligging van het privaat zodanig is dat het aanbrengen van een ventilatiekanaal waarvan het verloop en de uitmonding voldoen aan de artikelen 225 en 226, niet goed mogeiijk is. een en ander mits het pri- vaat door middel van een beweegbaar raam of gevelrooster tochtvrij kan worden geventileerd. ARTIKEL 120 Van artike! 120 worden het tweede, derde e/i vierde lid vervangen door: 2. Een woning met een installatie voor gedistribueerd gas moet zijn voorzien van één of meer gasafvoerkanalen ten dienste van: a. de keuken; b. de badruimte, indien deze een inhoud heeft van meer dan 7 m'. A'iet vun loepnssintt is het bepaalde onder b. ir.dien vriistelling is ver- lcend van het bepaalde in artikel 143, lid l.onderc. 3. Een gasafvoerlciding mag zich niet in meerdanéén besloten ruimte van een tot bewoning bestemd gebouw bevinden. Niet vnn toepns.siniis het bepaalde in de vorige zin op een gasafvcerleiding die zich in twee besloten ruimten bevindt, mits één daarvan een loze ruimte tussen een plafond en een dak is. 4. Als nttdere eis kan worden gesteld dat: a. ten behoeve van de centrale-verwarmingsvoorziening een rookkanaal of gasafvoerkanaal wordt aangebracht b. tcn behoeve van gastoestellen die dcel uitmaken van een flessegasin- stallatie één of meergasafvoerkanalen worden aangebracht. 5. Vrijstellint; kan worden verleend van het bepaalde in lid 2, ondera, indien in de woning een centrale-verwarmingsvoorziening en een centrale- warmwatervoorziening aanwezig zijn en de daarvoor benodigde verwar- mingstoestellen buiten de keuken zijn opgesteld. ARTIKEL 121 Van artikel 121 wordt het tweede lid vervangen door: 2. Alsnudere eis kan worden gesteld dat ien behoeve van voor het verblijf van mensen bestemde ruimten van niet tot bewoning bestemde gebouwen de nodige stookgaten, rook- en gasafvoerkanalen worden aangebracht. ARTIKEL 145 Van artikel 145 wordt het vijfde lid, onder b, vervangen door: b. het bepaalde in de tweede alinea van lid 2 ten aanzien van het in de meter-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 65