63 e. NEN 3859, uitgave 1978-Tuinbouwkassen-Constructieve eisen. ARTIKEL 165 Van artikel 165 wordt de tekst vervangen door: 1. Buitenvvanden- voor zovergeen fundamentmuren of kelderwanden zijnde - van een tot bewoning bestemd gebouw moeten een warmteweerstand. als uitgedrukt in NEN 1068. uitgave 1981hoofdstuk 3. doorformule (4), heb- bcn van ten minste 1,3 m' K/W. Niet vtm toepassing is het bepaalde in dit lid op buitenwanden van garases en andere ruimten die niet-afsluitbare ventilatie-openingen in een buiten- wand hebben en die deel uitmakcn van een tot bevv or.ingbestemd gebouw. 2. Wanden die een garage of een andere ruimte met niet-afsiuitbare ventilatie- openingen in een buitenwand scheiden van de overige ruimten van een tot bcwoning bestemd gebouw of van een aangebouwd tot bewoning bestemd gebouw, moeten een warmteweerstand. als uitgedrukt in NEN' 1C68, uit- gave 1981, hoofdstuk 3, door formule (5), hebben van ten minste 1 3 m- K/W. 3. Wanden die een woning of een wooneenheid scheiden van een niet van een woning of een wooneenheid deel uitmakende besloten ruimte - niet zijnde een garage of een andere ruimte met niet-afsluitbare ventilatie-openingen in een buitenwand- moeten een warmteweerstand. als uitgedrukt in NEN 1068. uitgave 1981, hoofdstuk 3, door formule (5), hebben van ten minste 0,6 m2 K/W. 4. Spouwen van woningscheidende wanden meeten ler plaatse van de aan- sluiting aan buitenwanden en daken zijn afgesloten. 5. Vrijstellina kan worden verleend van het bepaa'de in lid 1: a. voor buitenwanden van uitbouwen, als bedoeld in artikel 106, indien deze zijn voorzien van een afscheiding van de kamer of de keuken waarvan zij een uitbouw zijn, en deze afscheiding voldoet aan de eis voor scheidingswanden. genoemd in lid 2. onderscheidenlijk aan de ei- sen voor ramen en buitendeuren, genoemd in artikel 200; b. voor gedeelten van andere buitenwanden. indien de isolatie-index, als bedoeld in NEN 1068, uitgave 1981, van het gehele tot bewoning be- stemde gebouw ten minste 10 bedraagt. ARTIKEL 170 Van artikel 170 worden hei tu eede en het vierde lid vervangen door: 2. In wanden die woningen of wooneenheden begrenzen, andere dan buiten- wanden, mogen geen deuren, ramen of andere openingen voorkomen.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 67