61 ARTIKEL 170 De aanduiding van de wenk voor de toepassing van iid 3 wordt gewijzigd in: Ud4. ARTIKEL 178 Na de algemene wenk voor de toepassing worden wenken voor de toepassing van de leden 12 en 5 toegevoegd, luidende: Lid 1. Voorbeelden van vloeren die ruimten van tot bewoning bestemde ge- bouwcn schéiden van de buitenlucht, zjjn vioeren bovcn doorritten en vloeren van dakterrassen. Lid 3Bij andere besloten ruimten die niet tot een woning of wooneenheid be- horen en ook geen kelder, berging met permanente ventilatie op de buitenlucht, of garage zijn, wordt onder meer gedacht aan winkels onder woningen en be- drijfsruimten onder of boven dienstwoningen. Lid6. onder b. De vrijstelling kan nodig zijn. indien zich in de kruipruimte lei- dingen bevinden die bijzondere bescherming tegen vorstgevaar behoeven. ARTIKEL 188 Na de algemene wenk voor de toepassing wordt een wenk voor de toepassing van lid 4 toegevoegd, luidende: Lid 4onder b. Ramen in daken worden krachtens artikel 2, lid 1, geacht geen deel uit te maken van het dak. zodat op ramen in daken anikel 200 van toepas- sing is. De vrijstelling kan echter nodig zijn voor gedeelten van daken die uit lichtdoorlatende kunststofgolfplaten bestaan. 01 het tekort aan warmte-isolerend vermogen van een gedeelte van het dak uit een oogpunt van energiebesparing voldoende wordt gecompenseerd door het warmte-isolerende vermogen van de overige aan de buitenluchi grenzende constructies van hel huis, kan worden gecontroleerd door berekenina van de tsolatie-index. Voorbeelden van de te volgen berekeningswijze zijn opgenomen tn NLN 1068, uitgave 1981'Thermische isolatie vangebouwen-Terminologie en rekenmethoden voor stationaire situaties'. ARTIKEL 198 In hel sl01 van de wenken voor de toepassing moet NEN 3123 worden ge- schrapt.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 85