ARTÏKEL 286 ln de loelicltting op liet ontstaan worden de vijfde en de zesde volzin vervangen door: în diî artikel is van die index gebruik gemaakt. Aangezien met de hantering van de bedoelde îndex nog relatief weinig ervaring is opgedaan, verdient enige souplesse bij de toepassing van het onderhavige voorschrift de voorkeur. Bovendien wordt aan de toelichting op hel ontstaan een zin toegevoegd, Iuidende: îndien in de gemeente geen Bouwverordening Logiesgebouwen is vastgesteld, moet in de tabel van artikel 286 een regel worden tussengevoegd, luidende: logiesgebouwen 8. De wenk voorde toepassing wordt vervangen door: Betreffende de berekentng van de isolatie-index bevat NEN 1068, uitgave 1981 'Thermische isolatie van gebouwen - Terminologie en rekenmethoden voor stationaire situaties', aanwijzingen en voorbeelden. ARTIKEL 290 Aan de bestaande wenk voor de toepassing wordt als eerste alinea een zin toe- gevoegd, luidende: Voor gebieden waarvoor een bestcmmingsplan van kracht is, moet worden aangenomen dat artikel 290 geen rechtskracht heeft. ARTIKEL 301 In de wenk voorde toepassing vervallen de woorden 'rietmatten en'. ARTIKEL 302 Voorafcaande aan de bestaande wenk voor de toepassing wordt een wenk voor de toepassing toegevoegd, luidende: Algemeen. Voor gebieden waarvoor een bestemmingsplan van kracht is, moet worden aangenomen dat dit artikcl slechts rechtskracht heeft voor zover de door het bcstemmingsplan aangegeven bouwmogelijkheden niet worden be- perkt. 84

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 88