4e afd. 28 april 1983 45 g. het aanleggen of inrichten van havens of centra voor de watersport en het aanbrengen of aanleggen van oeverbeschoeiingen, van kaden of van aanlegplaatsen voor boten; h- werken of werkzaamheden, welke wijzigingen van de waterhuishouding of de waterbestand beogen of tengevolge hebben; ihet vellen, rooien of beschadigen van houtgewas anders dan bij wijze van verzorging, met dien verstande dat geen aanlegvergunning is ver- eist met betrekking tot bossen en andere houtopstanden, welke deel uitmaken van bosbouwondernemingen, die als zodanig bij het Bosschap geregistreerd staan en met dien verstande dat geen aanlegvergunning is vereist voor het periodiek kappen van griendhout en ander hakhout, voorzover betreffende de normale uitoefening van het op het tijdstipvan in inwerkingtreding van dit besluit bestaande bodemgebruik; j. het winnen van bosstrooisel of mos; k. het aanbrengen van afbeeldingen of tekens voor commerciële doelein- den; 1. het bebossen van gronden, die op het tijdstip van de inwerkingtreding van dit besluit niet als bosgronden konden worden aangemerkt. III. te bepalen dat de hierboven genoemde werken en werkzaamheden niet toelaatbaar zijn, indien daardoor, dan wel door de daarvan, hetzij direkt, hetzij indirekt te verwachten gevolgen, schade wordt toe- gebracht aan de landschappelijke, natuurwetenschappelijke of cul- tuurhistorische waarde van het gebied, waarvoor dit voorbereidings- besluit van kracht is. HEEMSTEDE, 28 april 1983. De raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter, -5-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 17