te afd. 28 apriI 1983 45 VOOR8EREID1NG HERZIENING BESTEMMINGSPLANNEN Heemstede, 12 apriI 1983. Aan de raad, Bij uw besluit van 29 april 1982, nr.54, heeft u de herziening van de be- stemmingsplannen in voorbereiding verklaard voor de volgende terreinen: a. de terreinen ter weerszijden van de Prinsenlaan, voorzover gelegen in de nog van kracht zijnde herziening 54 van het bestemingsplan; b. de terreinen, waarvoor van kracht is het bestemmingsplan "Plan Glip II", vastgesteld bij uw besluit van 26 maart 1964, nr,43; c. de terreinen ten noorden van de Glipper Zandvaart, welke zich, van de Ringvaart af, in een strook van een breedte van 110 meter uitstrek- ken tussen de Glipper Zandvaart en de zuidwestelijke grens van het be- stemmingsplan "Glip 1"; d. de terreinen ten noorden van de Kerklaan, ten oosten van de Burgemees- ter van Lennepweg, ten zuiden van de Koediefslaan en ten westen van de Blekersvaartweg; e. Het plan Merlenhoven, vastgesteld bij uw besluit van 28 augustus 1975. De ternijn van de werking van uw voorbereidingsbesluit eindigt op 29 april 1983. Voor de onder a. en b. genoemde terreinen zijn inmiddels ontwerp-bestem- mingsplannen ter inzage gelegd. Voor de onder c. en d. genoemde terreinen is een nieuw voorbereidingsbe- sluit nodig, aangezien daarvoor nog geen ontwerp van een herziening ter inzake kon worden gelegd. Voorts verdient het aanbeveüng een nieuw voorbereidingsbesluit te nemen voor de gronden waarop het bestemmingspian Merlenhoven betrekking heeft. Dit biedt de mogelijkheid om verwachte procedures te kunnen aanvangen m.b.t. nadere invulling van dit gebied in afwijking van het vigerende bestemmingspian. Het Bisschoppelijk College Hageveld heeft vergunning gevraagd voor het verbouwen van een gedeelte van het gebouw voorheen in gebruik als aula tot 17 zit/slaapkamers voor religieuzen. Dit bouwplan is niet in overeen- stemming met het op 18 december 1980 vastgestelde, maar nog niet onherroe- pelijk goedgekeurde bestemmingsplan "Hageveld e.o.", waarbij aan het ge- bouw een bestemming t.b.v. het onderwijs met bijbehorende kantoorruimte - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 5