4e afd. 28 apriI 1983 VOORBEKEIUING HEKZIENING BtSTEMMlNGGPLANNtN 45 Oe raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d.12 apriI 1983; gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Urdening; BESLUIT I. te verklaren dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid voor de volgende terreinen, welke zijn aangegeven op de bij dit besluit behorende kaarten; a. de terreinen ten noorden van de Glipper Zandvaart, welke zich, van de Ringvaart af, in een strook van plm. 110 meter breedte uitstrek- ken tussen de Glipper Zandvaart en de zuidwestelijke grens van het bestemmingsplan "Glip I"; b. de terreinen ten noorden van de Kerklaan, ten oosten van de Burge- meester van Lennepweg, ten zuiden van de Koediefslaan en ten westen van de Blekersvaartweg; c. het plan Merlenhoven, vastgesteld bij zijn besluit van 28 augustus 1975; d. het terrein van het college Hageveld, plaatselijk bekend Cruquius- weg 15. II. te bepalen dat het verboden is binnen de onder I bedoelde gebieden zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemees- ter en wethouders (aanlegvergunning) de navolgende werken geen gebouwen zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, één en ander met uitzondering van normale onderhoudswerkzaamheden: a. ontginnen; bodem verlagen of afgraven; ophogen; egaliseren; scheu- ren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegenheden en het aanbrengen van andere oppervlakteverhardingen; c. 1. buiten de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afge- dankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten, aismede het aanleggen of inrichten van op- slag-, stort- of bergplaatsen, behoudens voorzover êén en ander - 3 -

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 7