4e afd. 2a april 198J 45 noodzakelljk 1s: - in verband met het beheer gericht op de instandhouding van de landschappelijke of natuurwetenschappelijke waarden van de gron- den, of in verband met de uitoefening van het bosbedrijf en één en ander bovendien niet betreft afgedankte of aan hun oorspronke- lijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten; of - voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzo- ver deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van in- werkingtreding van dit besluit en éên en ander bovendien betreft niet-afgedankte iandbouwvruchten en produkten; 2. binnen de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van éên of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer- of vaartuigen, alsmede het opslaan van gerede of onklare machines, voer- of vaartuigen, dan wei het aanleggen of inrichten van opslagplaatsen daarvoor; d. het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelterreinen, banen, kampeer- of caravanterreinen, dagcampings, lig- of speelweiden, zwemgelegenheden en baad- of speelvijvers; e. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse leidingen, construc- ties, installaties of apparatuur, met uitzondering van erfscheidingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder leidingen, constructies, in- stallaties of apparatuur worden mede begrepen recreatieve voorzienin- gen met uitzondering van eenvoudige voorzieningen als een bank, afval- bak of wegwijzer; onder leidingen, constructiesinstallaties en ap- paratuur worden niet begrepen voorzieningen, die noodzakelijk zijn voor of verband houden met het beheer, gericht op de instandhouding van de iandschappelijke of natuurwetenschappelijke waarde van de gron- den, of noodzakelijk zijn voor of verband houden met de uitoefening van het bosbedrijf, dan wel de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijd- stip van inwerkingtreding van dit besluit; f. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdend met de op- richting of plaatsing van - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voer- of vaartuigen, arken, caravans en livingvans voorzover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, alsook tenten; - 4 -

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 8