4e afd. 30 juni 1983 °9 flrtikel 1. De gemeente zal het op de bij deze overeenkomst behorende tekening nr. 1.104.6.3. aangegeven terreingedeelte woonrijp maken in de zin van artikel 2 van de Exploitatie-verordening 1971, vastgesteld bij besluit van de raad van de gemeente Heemstede d.d. 28 januari 1971, nr. 71 en gewijzigd d.d. 24 februari 1972, nr. 24. flrtikel 2. De gemeente verbindt zich hetwoonrijp maken te verrichten overeen- komstig de aan deze overeenkomst gehechte technische omschrijvinq met bijbehorende tekeningen. Dit woonrijp maken zalin tegenstelling tot de geplande bouw en voorzover de sloop van de woningen dat toeiaat, niet in fasen uit- gevoerd worden. flrtikel 3. Bij de technische beschrijving en de daarvoor geraamde kosten is uit- gegaan van een inrichting ais woonstraat zoals thans aanwezig is, d.w.z. "voetpad-rijweg-voetpad". Indien de inrichting, na overleg met de bewoners, uitgevoerd zal wor- den in afwijking van de bij deze overeenkomst behorende beschrijving en kostenramingzullen de eventuele hiermee samenhangende meer- of minderkosten niet verrekend worden. flrtikel 4. De woningbouwvereniging verplicht zich aan de gemeente te betalen de kosten die voortvloeien uit het overeenkomstig artikel 1 woonrijp maken van de daarvoor in aanmerking komende gronden, alsmede de kos- ten voor aanleg c.q. wijziging van groenvoorzieningen, welke door of in opdracht van de gemeente zal worden uitgevoerd. Deze kosten zijn gespecificeerd op een bij deze overeenkomst behorende begroting en zijn geraamd op f 745.811,-- (prijspeil medio 1982),met inachtneminn van het volgende:

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 13