u^ï Jm* 4e afd. 30 juni 1983 69 grond bevindende restanten zoals funderingen, leidingen en kabels, zal overdragen de gronden met de bestemming "Verblijfsgebied" en de gemeente aan de woningbouwvereniging in volle en vrije eigendom zal overdragen de gronden met de bestemmingen "Wonen", "Bergingen", "Erf" en "Tuin", zulks overeenkomstig de bij deze overeenkomst be- horende tekeningen (nrs. 4.72.8.4. en 4.72.7.1.). Het tijdstip voor het passeren van de uit de in dit artikel genoem- de overeenkomst voortvloeiende akte zal in nader overleg bepaald worden. Het passeren van de akte zal echter uiterlijk plaatsvinden ten tijde van de oplevering van de nieuwbouwwoningen. Artikel 9. Oe gemeente verplicht zich ervoor te zorgen dat de in artikel 5 ge- noemde woningen op het tijdstip van oplevering kunnen worden aange- sloten op de openbare riolering en gas-, water- en elektriciteits- voorzieningen en de centrale antenne-inrichting. B. met het bestuur van woningbouwvereniging "De Haemstede" een overeen- komst van ruiling aan te gaan, waarbij de op de bij dit besluit be- horende tekening aangegeven gronden, groot 740 m2, in volle en vrije eigendom aan die vereniging zullen worden overgedragen en de eveneens op deze kaart aangegeven gronden, groot 1632 m2, in volle en vrije eigendom van die vereniging zullen worden overgenomen; C. een krediet beschikbaar te stellen ad f 745.811,t.b.v. de in de exploitatie-overeenkomst genoemde werkzaamheden, onder voorbehoud dat het rijk positief beslist op het verzoek om geldelijke steun voor het vervangende nieuwbouwplan "Bankastraat" en beschikt kan worden over rijksvoorschotten. HEEMSTEDE30 juni 1983. De raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter, i

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 15