4e afa. 30 juni 1983 67 Overschrijding van deze termijn heeft uitsluitend tot gevolg dat de rechtsbescherming van het plan vervalt. Het is wenselijk een voorberei- aingsbesluit te nemen, hetwelk betrekking heeft op de toekomstige woongebieden ter weerszijaen van de Prinsenlaan. Op grond van dit besiuit kunnen ontwikkelingenwelke niet met de toekomstige bestem- ming van deze terreinen zijn te verenigen, worden geweerd en kunnen eventuele anticipatieprocedures worden gestart. De eigenaar van de bloembollenhandel aan de Manpadslaan 4a, is voornemens een deel van de bestaande kassen te vervangen door het bouwen van een bedrijfshal. Deze bedrijfshal sluit aan op en is gelijk aan de reeds bestaande be- drijfsbebouwing. Realisering van het bouwplan is in strijd met het be- stenmingsplan "Manpadslaan Noordzijde"zodat voor het verlenen van de bouwvergunningwaartegen onzerzijds geen bezwaren bestaan, het vol- gen van de zogenaamde anticipatieprocedure noodzakelijk is, voorafge- gaan aoor het gedeeltelijk in voorbereiding verklaren van het desbe- treffende bestemmingsplan. De Vereniging voor Christelijk Onderwijs vraagt een bouwvergunning voor het bouwen van een berging en een fietsenstallingruimte bij de in aan- bouw zijnde Nic. Beetsscnool aan de Sportparklaan. Het bouwplan wijkt af van het bestemmingsplan "Scholen Sportparklaan". Naar onze mening kan meaewerking verleend worden aan dit pian. Wij steilen u dan ook vo°r terzake een voorbereidingsbesluit te nemen. Bij besluit van 25 maart 1982, nr. 34, heeft u de gedeeltelijke herziening in voorbe- reiding verklaard van het bestemmingsplan "Binnenweg e.o.". Reden hiervoor was dat de Kijkgrijp Beheer B.V. te Velsen het parkeerterrein aan de Binnenweg wi1 vergroten door het verharden van de tuinen gelegen achter de panden Binnenweg 6 en 8. Aangezien de desbetreffende procedure nog niet is afgerond en de werking van uw besluit van 25 maart 1982 is geëindigd, stellen wij u voor opnieuw een gedeelte- lijke nerziening van het bestemmingsplan in voorbereiding te verklaren. Kaartenwaarop de in dit voorstel genoemde gebieden zijn aangeduid, liggen voor u bij de stukken ter inzage. Een ontwerp-besluit bieden wij u hierbij ter vaststelling aan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 2