4e afd. 29 september 1983 HERINRICHTING CAMPLAAN 96 Heemstede, 13 september 1983. Aan de raad, In uw vergadering van 30 juni j.1. besloot. u een krediet beschikbaar te stellen voor de herinrichting van de Camplaan. Hiermee werd de mogelijkheid geschapen om na goedkeuring van het krediet en vaststelling door uw raad van het desbetreffende plan de rekonstruktie van de Camplaan nog in 1983 te laten plaatsvinden. Aan de hand van het door ons vastgestelde programma van eisen voor het desbetreffende deelgebied, waaromtrent in twee fasen inspraak heeft plaats- gevonden, is een herinrichtingsplan opgesteld voor de Camplaan. Dit plan voorziet in: - het treffen van "at.tentie-verhogende" maatregelen op drie plaatsen die daartoe aanleiding geven, door toepassing van een afwijkeride kleur van de bestrating. Het toepassen van snelheidsremmende voorzieningen op deze als buurtontsluitingsweg aangemerkte laan is naar de mening van ons col- lege minder gewenst; - een langsparkeerakkommodatie aan de zuidzijde van de rijbaan over een zo groot mogelijke lengte, waavbij de thans aanwezige bomen en uitritten ge- handhaafd blijven. Ter hoogte van het kruispunt Heemsteedse Dreef/Camp- laan-oostzijde is het thans t.oegestaan auto's te parkeren. Aangezien dit. een gevaarlijke situatie is, is deze parkeermogelijkheid in het onderha- vige plan niet opgenomen; - een rijwegbreedte van 5,50 meter; - het aanbrengen van een middengeleider ter hoogte van de kruising met de Heemsteedse Dreef, voorzien van een tweetal verkeerszuiltjes - de aanleg van een laad- en losplaats op het trottoir (dubbel grondge- bruik) voor de panden Camplaan 6, 8 en 10; - het verwijderen van een in slechte staat verkerende boom (aan de noord- zijde) en het planten van een vijftal nieuwe bomen; - het verbeteren van de verlichting van de openbare weg; - het verbeteren van het uitzicht voor de weggebruikers op de kruising Bosboom Toussaintlaan/Camplaan door het wijzigen van de parkeersituatie -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 115