2e afd. 29 september 1983 4E WIJZIGING LEGESVEROROENING 102 De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 14 september 1983; gelet op de artikelen 272 en 277 van de gemeentewet; BESLUIT vast te stellen de verordening tot 4e wijziging van de legesverordening. Artikel I. Artikel 3, lid 2, wordt als volgt gelezen: Indien het voor de beoordeling van een aanvraag voor een vergunning op grond van de Hinderwet, de Lozingsverordening of de Geluidhinderver- ordening noodzakelijk is externe adviseurs in te schakelen, komen de hieruit voortvloeiende werkelijke kosten voor rekening van de aanvrager. Artikel II Het bij de legesverordening behorende en daarvan deel uitmakende tarief wordt opnieuw vastgesteld en wel als volgt: A. Drank- en Horecawet enz 1. een verlof tot bet bedrijfsmatig verstrekken in een besloten van alcoholvrije drank voor gebruik ter plaatse 2. een toestemming tot het geven van gelegenheid tot dansen (met inbegrip van een ontheffing van het verbod tot het geven van gelegenheid tot dansen, bedoeld in artikel 73 van de Algemene Plaatselijke Verordening) geldig voor één dag geldig voor één jaar of minder, doch meer dan één dag 3. een ontheffing van het verbod een inrichting voor het pu- bliek geopend te hebben: geldig voor één dag geldig voor één jaar of minder, doch meer dan één dag 4. een vergunning tot het hebben van een speelautomaat of een ander mechanisch toestelingericht voor de beoefe- ning van een spelbedoeld in de Wet op de kansspelen 46,70 5. een vergunning tot het houden van een vermakelijkheid, bedoeld in artikel 72, eerste lid, van de Algemene Plaat- selijke Verordening ter plaatse als in artikel vermeld: geldig voor één dag 6,25 geldig voor één jaar of minder, doch meer dan êén dag 46,70 ruimte f 23,40 71,10 93,50 - 7 -

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 132