2e afd. 29 september 1983 102 melén van goederen, oude materialen, schillen, resten van levensmiddelen of andere afvalstoffeneen vergunning tot het op of aan de weg uitoefenen van het bedrijf van straat fotograaf, orgeldraaier of een soortgelijk bedrijf: a. geldig voor ten hoogste 6 dagen, per dag b. geldig voor ten hoogst.e 5 maanden, per maand c. geldig voor 6 maanden tot 1 jaar Met een vergunning geldig voor êén jaar wordt gelijkge- steld de jaarlijkse visering van een vergunning door de hoofdinspekteur van politie. 1. Lozingsvergunning Basisbedrag voor elke verleende vergunning, onverminderd het bepaalde in artikel 3, lid 2, van de Legesverordening 90, J. Vergunning op grond van de geluidhinderverordening. Basisbedrag voor elke verleende vergunning, onverminderd het bepaalde in- artikel 3, lid 2, van de Legesverordening 180, K. Andere beschikkingen. Een gunstige beschikking op een verzoek, een vergunning of ontheffing, dan wel een ander stuk, in het persoonlijk be- lang van de aanvrager opgemaakt, voorzover deze stukken niet afzonderlijk en met name elders zijn vermeld. 6,25 f 1,20 7,70 38,95 II ADMINISTRATIEVE DIENSTEN A. Afschriften, uittreksels, gedrukte stukken, e.d. 1. Afschriften, uittreksels, duplicaten: a. een geschreven, getypt of gestencild afschrift van of uittreksel uit een besluit, akte of ander stuk, één en ander voorzover die stukken bij de gemeente berus- ten, per bladzijde of gedeelte daarvan, voorzover hieronder niet afzonderlijk genoemd 3,00 b. 1. een fotocopie van een besluit, akté of ander stuk, éên en ander voorzover die stukken bij de gemeen- te berusten, per afdruk 0,25 b. 2. voor rapporten van meer dan 50 pagina's op grond van de Wet Openbaarheid van Bestuur, zal zo nodig inci- denteel een vaste prijs per exemplaar worden bepaald. c. een duplicaat vaccinatiebewijs 1,20 2. Gedrukte stukken: a. de (ontwerp) begrotingen met memorie van toelichting 25,00 b. de gemeenterekening 25,00 c. het verslag van het gemeentelijk technisch bedrijf 20,00 d. de algemene plaatselijke verordening 8,00 e. de bouwverordening 22,00 f: de toelichting op de bouwverordening 22,00 g. een abonnement op de raadsstukkenper jaar 10,00 h. een abonnement op het raadsverslag, per jaar 10,00 i. notulen van openbare commissievergaderingen, per bladzijde 0,15 j. de gids voor Heemstede, indien verstrekt op aanvraag 5,00 k. overige gedrukte, gestencilde of gekopieerde stukken, - 7 -

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 137