2e afd. 29 september 1983 102 sub d, indien deze instellingen verlangen dat de in- lichtingen worden verstrekt binnen drie maanden na de aanvraag en de verstrekking ook binnen deze termijn plaatsvindt. Aan de instel1ingengenoemd in punt 1, sub a, b en c, zal nimmer meer in rekening worden ge- bracht dan is aangegeven in punt 1, sub d. 4. bet verstrekken van inlichtingen al of niet betreffende met namen en/of adressen aangeduide personen, ten be- hoeve waarvan één of meer kaartverzamelingen of regis- ters, behorende tot de bevolkingsadministratie, geheel of gedeeltelijk moeten worden doorlopen, per man-uur of gedeette daarvan 31,10 éên en ander met inachtneming van de navolgende bepa- 1ingen a. voor het berekenen van de onder 1 en 2 vermelde rech- ten wordt iedere verstrekking uit of vergelijking met het bevolkings- en verblijfregister van éën of meer gegevens omtrent ëén persoon als éën inlichting beschouwd. Bij het verstrekken van iniichtingen welke op meer dan één persoon betrekking hebben, wordt gerekend dat voor iedere persoon een afzonderlijke inlichting wordt verstrekt; b. een abonnement wordt geacht te zijn aangegaan op de dag waarop het verschuldigde recht is voldaan, tenzij een andere datum is overeengekomen c. met inlichtingen worden gelijkgesteld opgaven, bewijzen of verklaringen van opneming of afvoering, uittreksels, afschriften, verificaties en wijzigingen of aanvullingen van alle zodanige inlichtingen D. Burgerlijke Stand. 1. Verstrekken van inlichtingen: a. het verstrekken van inlichtingen of opgaven uit de regis- ters van de burgerlijke stand, gevraagd 1. door of vanwege een kerkgenootschap of een gemeenschap op geestelijke grondslag met volledige recht.sbevoegd- heid, alsmede; 2. ten behoeve van een wetenschappelijk of filantropisch doel a. per inlichting of opgaaf 0,10 b. bij een abonnement met een geldigheidsduur van een jaar, voor 100 inlichtingen of opgaven 9,50 500 inlichtingen of opgaven 45,00 1000 inlichtingen of opgaven 85,00 De houders van deze abonnementen mogen in geen geval de inlichtingen of opgaven of gegevens daaruit aan derden verstrekken b. bet verstrekken van inlichtingen of opgaven uit de registers van de burgerlijke stand, niet vallende on- der 0.1.b. a. per inlichting of opgaaf 3,00 b. bij een abonnement met een geldigheidsduur van een jaar, voor 50 inlichtingen of opgaven 126,70 100 inlichtingen of opgaven 191.15 200 inlichtingen of opgaven 318,75 - 9 -

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 139