Ze afd: 29 september 1983 b. in de overige gevallen per kwartier of een gedeelte daarvan één en ander ongeacht bet resultaat van de bedoelde verrichting. 2. Het door de belanghebbende zelf maken van kopieën of schetsen uit de plans of uittreksels uit de leggers behalve de onder 1 genoemde rechten, tot vijf percelen voor elk perceel meer 3. het al dan niet schriftelijk verstrekken van een opgave van gegevens uit de onder 1 bedoelde stukken tot vijf percelen voor elk perceei meer F. Kiezersregister. Een afschrift van het kiezersregister per stemdistrikt of een gedeelte daarvan G. Gemeentelijk technisch bedrijf. 1. Lichtdrukken van plannen, kaarten of tekeningen uit het archief van het gemeentelijk technisch bedrijf voorzover deze lichtdrukken ten verkoop in voorraad zijn, per dm2 2. Het raadplegen of inzage nemen van de onder 1 genoemde plannen, kaarten of tekeningen, voor elk kwartier of gedeelte daarvan 3. Het met toestemming zelf maken van kopieën van de onder 1 genoemde plannen, kaarten of tekeningen, voor elk kwartier of gedeelte daarvan, daaraan besteed 4. Het laten vervaardigen door een ambtenaar van het ge- meentelijk technisch bedrijf van de onder 3 genoemde kopieën, voor elk kwartier of gedeelte daarvan 5. Afdrukken, door derden vervaardigd van de onder 1 ge- noemde plannen, kaarten of tekeningen per dm2 H. Verklaringen omtrent personen I. Behandeling van een aanvraag tot het verkrijgen of tot het verlengen van de geldigheidsduur van een paspoort a. in de periode van 1 september tot 1 april b. in de periode van 1 apri1 tot 1 september 2. Het aanbrengen van een wijziging, aanvuiling of ver- klaring in een paspoort 3. Behandeling van een aanvraag tot het verkrijgen van een toeristenkaart-B a. in de periode van 1 september tot 1 april b. in de periode van 1 april tot 1 september 4. Het in behandeling nemen van een spoedaanvrage tot ver- krijging of verlenging van een paspoort, het aanbrengen van een wijziging, aanvulling of verkiaring in een pas- poort of het in behandeling nemen van een spoedaanvrage tot het verkrijgen van een toeristenkaart-B, de in het le, 2e en 3e lid genoemde bedragen, verhoogd met 5. Eeh bewijs van Nederlanderschap 6. Legalisatie van een handtekening

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 141