2e afd 29 september 1983 107 ONTSLAG EN BENOEMING AM8TENAREN 8URGERLIJKE STANO Aan de raad, Heemstede, 20 septeinber Op 1 oktober 1983 zal de heer H. Slaqveld met ontslag gaan in verband met gebruikmaking van de VUT-regeling. Om ook VUT-gerechtigd te zijn ten aanzien van zijn funktie als bezoldigd ambtenaar van de burger- lijke stand is het vereist, dat hij ook uit deze funktie ontslag krijgt. De heer Slagveld heeft te kennen gegeven, dat hij graag be- reid is om na 1 oktober 1983 als onbezoldigd ambtenaar van de burger- lijke stand te blijven optreden. Om deze reden is het gewenst de heer Slagveld met ingang van 1 okto- ber 1983 eervol ontslag te verlenen uit zijn funktie van bezoldigd ambtenaar van de burgerlijke stand en met ingang van dezelfde datum aan te stellen als onbezoldiod ambtenaar van de burgerlijke stand. Aangezien naast het vertrek van de heer Slagveld als bezoldigd ambtenaar van de burgerlijke stand de heer Sprangers te kennen heeft gegeven zijn werkzaamheden als ambtenaar van de burgerlijke stand enigszins te willen verminderen is gezocht naar uitbreiding van de groep van onbezoldigde ambtenaren van de burgerlijke stand. Hiertoe is bereid gevonden mevrouw mr. G.C. Zweers-Boterhoven de Haan te Heemstede. Wij stellen u derhalve voor mevrouw mr. Zweers en de heer Slagveld te benoemen tot onbezoldigd ambtenaar van de burgerlijke stand onder het gelijktijdig verlenen van eervol ontslag als bezoldigd ambtenaar van de burgerlijke stand aan de heer Slagveld overeenkomstig bijgaand concept-beslui t. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek, De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 153