4e afci. 29 september 1983 95 naaste ohigeviny opleveren. Tevens zou door het verdwijnen van de thans bestaande visuele afscheiding, gevormd door een strook heesters, het schamele uiterlijk van de rommelige erfbebouwing achter de woningen ge- legen aan de Rijrilaan duidelijk zichtbaar worden vanaf de openbare weg. ûe gronaen met de bestemming "Verblijfsgebied" zijn vooral bestemd voor verbiijf en verplaatsing bepaald door en gericht op de bestemming van de aangrenzende en nabunge gronden. De inrichting van liet Dinkelpad is tlians in overeenstemming met deze bestenmiing: de gronuen worden hoofdzake)ijk gebruikt om de aanliggende erven en ga- rages te bereiken. Het Dinkelpad heeft tevens de funktie van ontsluitingsroute. üe aanwezige groenvoorziening is aan deze funktie ondergeschikt: Met het geven van de bestemming "Verblijfsgebied" wordt de huidige toestand vast- gelegd. In lid 4 van artikel 17 van de voorschriften wordt overigens bepaald dat een plan tot inrichting of herinrichting van gronden met de besteiimiing "Verblijfsgebied" in overleg met belanghebbenden wordt voorbereid en uitgevoerd. 2. A.H.J.P. Mol a. Reclamant heeft bezwaar tegen het feit dat aan de achterzijde van zijn woning Linge 88 een uitbreidingsmogelijkheid ontbreekt, waar- van wel wordt gesproken in de toelichting op het plan. b. Aan de zuidzijae van zijn woning ligt een strook grond met de bestem- ming "tuin". Ilij zou graag zien dat deze bestemming wordt gewijzigd in "autoboxen en bergplaatsen"Indien aan dit verzoek niet tegemoet kan worden gekomen, zou z.i. het woordje "voer" in artikel 21, lid 2, sub c, geschrapt moeten worden. Het opnemen van een vrijstel1ingsbe- voegdheid voor genoemde strook zou ook mogelijk zijn.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 21