4e afd. 29 sepCember 1933 95 A.M.J.P. Mol op de bij het ontwerp-besteiiinnngsplan beborende kaart de strook grond met de besteiiniing "Woondoeleinden" ter plaatse van de woningen Linge 85 t/ni 88 met 3.00 meter te verbreden en de strook grond met oe bestenniing "Tuin", gelegen ten zuiden van de Woning Linge 88 te wijzigen in de bestenmiing "Erf"; c. in iiet ontwerp-bestenmiingsplan naast genoemde wijzigingen nog de volgende wijzigingen aan te brengen: 1. voor wat betreft de voorscliriften: in artikel 14, lid 2, sub b, zal achter de woorden "ten behoeve van praktijkruimten" worden toegevoegd "met bijbehorende" 2. voor wat betreft de plankaart: de besteiiuning van een 3.00 meter brede strook grond ten zuiden van en aansluitend op, de woningen Eemlaan 3 en 19, zal worden gewijzigd in de bestemming "Erf"; de op de kaart vermelde nadere aanwijzing "0 zie lid 2" zal worden gewijziga in "0 zie lid 3"; de besteiuming van de gronden ten zuiden van de woningen Linge 43 t/m 50 en de wonirig Linge 51 zal worden gewijzigd in "Erf de besteimuing van de grond ten noorden van en aansluitend op de woning Linge 33 zal worden gewijzigd in "Verblijfsgebied"; de besteiimiing van de gronden ten oosten van de woningen Linge 38 en 39 zal in overeenstemming worden gebracht met de huidige vormgeving van de erfscheiding met het. trottoir; de bestemming "Erf" ten oosten van de woning Linge 31 za) ge- deeltelijk worden gewijzigd in "Groenvoorziening" de breedte van de strook grond met de bestemiuing "Erf" ten oosten van ae woningen Linge 63 t/m 66 zal met 3.00 nieter wor- den teruggebracht. d. met inachtneming van de onder b. en c. genoemde wrjzigingen het be- stenmiingsplan "Rivierenwijk" vast te stellen overeenkomstig de bij dit besluit behorende kaart en de mede daarbij behorende voorschrif- ten en toelichting. De secretaris IIEEMSIEUE29 septeiuber 1983. De raad voornoemd ûe voorzitter, -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 24