40 afd" 27 oktober 1983 jjj Selectie ontwikkelaarc Na een eerste selectie uit een veelvoud van aanmeldingen, zijn 6 be- dnjven ultgenodigd voor een nader intervieuw met de orojectgroep omtrent het hieruit voortvloeiende advies te hebben gehoord en nadat uw raad een bedrag van f 47.200,- beschikbaar stelde als vergoeding voor de deelnemers (m.u.v. de winnende inzender), werd op 29 april 983 opdracht verstrekt voor de ontwikkeling van een studieplan voor het project aan: Nevanco Woningbouw B.V. te Utrecht Verenigde Bedrijven Van Wijnen-Roos B.V. te Dordrecht Wilma Bouwonderneming West B.V. te 's- Gravenhage. Programma van eisen. reglement meervoudiqe opdracht Grondslag voor het projectprogramma vormden het eerder op 26 augus- tus 1982 d001" raad vastgestelde programma van eisen voor het maken vao een bestemmingsplan, alsmede het concept van dat bestem- mingsplan. Het gedetailieerde programma dient als basis voor de ont- wikkeling en realisatie van het project en maakt een bindend onder- 06 Ult Van de af te sluiten samenwerkingsovereenkomst De daari" opgenomen eisen hebben betrekking op: - ruimteprogramma (grondgebruik, woningbouw, voorzieningen, infra- structuur) - ruimtelijke, technische, financiële en beheerstechnische uitgangs- punten. Voorts is een planning voor het project opgenomen. In het programma wordt in beginsel uitgegaan van een verhouding koop/huur van 30/70 met een marge van 10%, waarbij opgenomen de moge- lijkheid van omzetting van gesubsidieerde woningen in de ongesubsi- dieerde sector. Voor wat betreft de grootte van de woningen wordt de volgende verdeling aangehouden: 25/ tweekamerwoningen 60% driekamerwoningen 15% vierkamerwoningen. - 2 - 6 raac^scommissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 12