2e afd. 27 oktober 1P83 REKENING-COURANT PLAATSELIJKE BANKEN 115 Heemstede, 4 oktober 1983. Aan de raad, Ter verbetering van de service aan de Heemsteedse bevolking lijkt het ons gewenst dat betalingen ten behoeve van de gemeente bij iedere plaat- selijke bankinstellingen verricht kunnen worden. Uitgangspunt daarbij is dat hiervoor de eigen bankinstel1ing van betrokkene het eerst in aan- merking komt Reeds in het rapport van de werkgroep heroverweging van maart 1981 wordt deze mogelijkheid aangeduid als gesproken wordt over een wijziging van het financiële beheer. Wij citeren het volgende: "Naast een samenvoeging van de administratie van de gemeente-ontvanger en de afdeling financiën wordt daarbij gedacht aan een beperking van het geldverkeer door deplaat- selijke banken meer in te schakelen". Om één en ander te bereiken is het noodzakelijk met alle plaatselijke ban- ken een rekening-courantovereenkomst aan te gaan. De voorwaarden waaronder dit kan geschieden liggen voor u ter inzage. Wij stellen u voor ons te machtigen met de plaatselijke banken een reke- ning-courantovereenkomst aan te gaan voor één jaar. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 4 oktober 1983; gelet op artikel 170 van de gemeentewet; Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. BESLUIT burgemeester en wethouders te machtigen met de plaatselijke banken een rekening-courantovereenkomst aan te gaan voor één jaar; overigens onder de

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 29