2e afd. 25 november 1983 108 van de Leidsevaartweg (conform het door uw raad aanvaarde plan), heb ben wij dit plan in die zin gewijzigd dat de versmal1ingen achter- wege blijven. Op verzoek van genueinde instantie is verder een wijzi- ging aangebracht voor wat betreft de situatie nabij de Amstelbrug, zulks ter beveiliging van overstekende fietsers. Deze wijziging houdt in dat het fietspad over een lengte van circa 55 meter in westelijke richting wordt verlegd; daartoe is het noodzakelijk dat een strook grond wordt verworven van de gemeente Amsterdam. De direc teur van de Gemeentewaterleidingen Amsterdam is bereid gevonden aan de grondoverdracht mee te werken. De betrokken raadscommissies stemmen met het nieuwe plan in. Dit plan heeft onlangs ook de instemming verkregen van de subsidiërende instanties. De aanbesteding van het werk zal in september a.s. plaatsvinden Bij een gunstige uitslag van deze aanbesteding zal met de uitvoe- ring van het werk in oktober kunnen worden begonnen. Volgens de laatste gegevens zullen de uiteindelijk ten laste van de gemeente blijvende kosten niet hoger zijn dan vermeld in uw besluit van 17 december 1981, nr. 153. 1.8.4. Verbetering Indische Mijk. In april j.l. hebben wij vastgesteld het Kaderplan Herinrichting Indische Mijk, dat de uitgangspunten en randvoorwaarden bevat met betrekking tot de verbetering van de Mijk. Hierbij is onder andere uitgegaan van de "Uitgangspunten voor de verbetering van de In- dische Mijk", zoals vastgesteld bij uw besluit van 24 juni 1982, nr. 70, en hetgeen genoemd is in de Gemeentelijke Doelstel1ingen- nota, zoals die bijgesteld is in november 1982. Omtrent dit kader- plan zijn de conmiissies voor het gemeentel i jk technisch bedrijf en Verkeer gehoord. Aan de hand van het kaderplan is door de daartoe ingestelde projekt- groep een aanvang gemaakt met de voorbereiding van herinrichtings- voorstellen voor twee van de in totaal 7 deelgebieden. Verwacht wordt dat nog dit jaar uitvoering gegeven kan worden aan een herinrichlingsplan voor de Camplaan, vooruitlopend op het lierinrichtingsplan voor het desbetreffende deelgebied. Met de - 13 -

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 13