4e afd. 26 januari 1984 3 b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegen- heden en het aanbrengen van andere oppervlakteverhardingen; c1. buiten de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan, deponeren, lozen of storten van a) dan niet afgedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voor- werpen, stoffen of produkten, alsmede het aanleggen of in- richten van opslag-, stort- of bergplaatsenbehoudens voor- zover één en ander noodzakelijk is: - in verband met het beheer gericht op de instandhouding van de landschappelijke of natuurwetenschappelijke waarden van de gronden, of in verband met de uitoefening van het bos- bedrijf en één en ander bovendien niet betreft afgedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten; of - voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaatsvond op het tijd- stip van inwerkingtreding van dit besluit en één en ander bovendien betreft niet-afgedankte landbouwvruchten en pro- dukten; 2. binnen de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van ëén of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer- of vaartuigen, alsmede het opslaan van gerede of onklare machines, voer- of vaartuigen, dan wel het aanleijgen of inrichten van opslag- plaatsen daarvoor; d. het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelter- reinenbanen, kampeer- of caravanterreinen, dagcampings, lig- of speelweiden, zwcmgeltgenheden en baad- of speel/ijvers e. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse leidingen, kon- strukties, installaties of apparatuur, met uitzondering van erf- scheidingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder leidingen, konstruktiesinstallaties of apparatuur worden mede begrepen rekreatieve voorzieningen met uitzondering van eenvoudige voor- zieningen als een bank, afvalbak of wegwijzer; onder leidingen, konstruktiesinstailaties en apparatuur worden niet begrepen -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 10