4e afd. 26 januari 1984 3 voorzieningen, die noodzakelijk zijn voor of verband houden met het beheer, gericht op de instandhouding van de land- schappelijke of natuurwetenschappelijke waarde van de gron- den, of noodzakelijk zijn voor of verband houden met de uit- oefening van het bosbedrijf, dan wel de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaatsvond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit; f. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdende met de oprichting of plaatsing van - al dan niet aan hun be- stemming onttrokken - voer- of vaartuigen, arken, caravans en livingvans voorzover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, als ook tenten; g. het aanleggen of inrichten van havens of centra voor de water- sport en het aanbrengen of aanleggen van oeverbeschoeiingen van kaden of van aanlegplaatsen voor boten; h. werken of werkzaamhedenwelke wijzigingen van de waterhuis- houding of de waterbestand beogen of tengevolge hebben; ihet vellen, rooien of beschadigen van houtgewas anders dan bij wijze van verzorging, met dien verstande dat geen aanleg- vergunning is vereist met betrekking tot bossen en andere hout- opstanden, welke deel uitmaken van bosbouwondernemingendie als zodanig bij het Bosschap geregistreerd staan en met dien verstande dat geen aanlegvergunning is vereist voor het perio- diek kappen van griendhout en ander hakhout, voorzover betref- fende de normale uitoefening van het op het tijdstip van inwer- kingtreding van dit bes'uit bastaande bodemgebruik j. he'. winn.-n van tjsstrooisel of mos; k. het aanbrengen van afbeeldingen of tekens voor commerciële doel- einden; 1. het bebossen van gronden, die op het tijdstip van de inwerking- treding van dit besluit niet als bosgronden konden worden aange- merkt. - b -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 11