26 januari 1984 4 Ter financiering hiervan heeft het rijk aan de gemeente een lening verstrekt gelijk aan de geaccepteerde kosten. In het exploitatie-tekort van de appartementen verstrekt het rijk tevens een jaarlijkse bijdrage. Zowel het bedrag van de lening als het bedrag van de jaarlijkse bijdrage dienen aan de "Woningstichting Heemstede" te worden doorbetaald. De bijkomende kosten voor de warmwatervoorziening en de kosten voor energie-besparende maatregelen komen voor rekening van de "Woning- stichting Heemstede". Wij stellen u voor "Huize Meerzicht" en "de Meerlhorst" aan de stich- ting "Woningstichting Heemstede" over te dragen door vaststelling van een besluit conform bijgaand ontwerp. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 januari 1984,alsmede de adviezen van de commissie voor Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting en de commissie Financiën eri Beleidsplanning, gelet op de desbetreffende bepalingen van de Woningwet, het Besluit geldelijke steun volkshuisvesting en de beschikking geldelijke steun huurwoningen 1975; I. Aan de stichting "Woningstichting Heemstede", gevestigd te Heem- stede, voor 50 jaren in erfpacht uit te geven een gedeelte ter grootte van 15.60 are van het perceel kadastraal bekend gemeen- te Heemstede, sektie C, nummer 2933, welk gedeelte op de bij dit besluit behorende tekening nr. 4.61.8.1. is aangegeven, zulks tegen een inbrengwaarde van f 737.345,-- of zoveel meer of minder als door^de minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer wordt vastgesteld, tegen een canon van f 100, per jaar en overigens onder bepalingen die door burgemeester en wethouders noodzakelijk worden geacht; Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. BESLUIT -2- 2e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 16