lOa 5. In onderdeel g (na wijziging onderdeel f) wordt het gestelde "onder h" gewijzigd in "onder g". IV. Aan artikel D1 wordt toegevoegd een zevende lid, luidende: "7. Voor de toepassing van dit hoofdstuk wordt verstaan onder "werkdag"de krachtens dit artikel voor de betrekking van de ambtenaar per dag vastgestelde - al dan niet gelijke - arbeidsperiode". V. In artikel D2 worden de woorden "een andere vrije dag" vervangen door de woorden "een werkdag ter vrije beschikking". VI. In artikel D3, 11d 1, worden de woorden "aantal dagen" vervangen door de woorden "aantal werkdagen". VII. Artikel D4 wordt gewijzigd als volgt: 1. In lid 2, onderdeel c, worden de woorden "een betrekking met een volledige dagtaak" vervangen door de woorden "een volle- dige betrekking"; 2. In de laatste volzin wordt het woord "dagtaak" vervangen door het woord "betrekking" (twee maal). VIII.De bestaande tekst van artikel D5 wordt vervangen door de vol- gende: "1. Burgemeester en wethouders geven algemene regelen met betrek- king tot de duur van de vakantie. 2. De duur van de vakantie van een ambtenaar die op gemiddeld vijf dagen per week zijn betrekking vervult, bedraagt tenmin- ste 23 werkdagen per kalenderjaar. 3. De duur van de vakantie van een ambtenaar, die op gemiddeld 1, 2, 3 of 4 dagen per week zijn betrekking vervult, bedraagt respektievelijk 1/5, 2/5, 3/5 of 4/5 van tenminste 23 werkda- gen per kalenderjaar. 4. Bij de in lid 1 bedoelde algemene regelen wordt ten aanzien van de ambtenaren of bepaalde groepen van ambtenaren voorzien in een vermeerdering van de vakantie op grond van volbrachte diensttijd op bereikte leeftijd, dan wel van beide, waarbij het bepaalde in lid 3 van overeenkomstige toepassing is. -4- 2e afd. 26 januari 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 34