2e afd. 26 januari 1984 lOa bij overlijden van overige bloed- en aanverwanten tot de vier- de graad ingesloten en van de echtgeno(o)t(e) van schoonzuster of zwager voor ten hoogste één werkdag, tenzij de ambtenaar is belast met de regeling van de begrafenis of (en) nalaten- schap, in welk geval verlof voor ten hoogste vier werkdagen wordt verleend; i. bij bevalling van de echtgenote zoveel verlof als nodig is om over een aaneengesloten periode van twee dagen de vrije beschikking te hebben; j. gedurende éên werkdag indien deze samenvalt met de dag waar- op de ambtenaar zijn 25-, 40- of 50-jarig ambts- of huwe- lijksjubileum viert dan wel waarop zijn ouders, pleegouders, stief- of schoonouders hun 25-, 40-, 50- of 60-jarig huwe- lijksjubileum vieren. k. gedurende één werkdag indien deze samenvalt met de dag van de kerkelijke bevestiging of Eerste Heilige Communie van de ambtenaar, zijn echtjeno(o)t(e)kinderen, pleegkinderen stief- en aanbehuwd kinderen". XII. De tekst van artikel 013 wordt gewijzigd als volgt: "1. Voor de toepassing van dit artikel wordt verstaan onder: A. Centrales van overheidspersoneel 1. de Algemene Centrale van Overheidspersoneel (A.C.O.P.); 2. de Christelijke Centrale van overheids- en onderwijs- personeel (C.C.O.O.P. 3. de Rooms-Katholieke Centrale van burgerlijk overheids- en semi-overheidspersoneel (R.K.C.O.P. 4. het Ambtenarencentrum (A.C.); 5. de Centrale van middelbare en hogere funktio- narissen bij overheid en onderwijs (C.M.H.A.). B. Verenigingen van ambtenaren de verenigingen van ambtenaren welke zijn aangesloten bij de onder A genoemde centrales van overheidspersoneel -7-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 37