26 januari 1984 lOa vereniging, onderscheidenlijk binnen het gemeentelijk apparaat, welke ertoe strekken de doelstellingen van deze centrale van overheidspersoneei en/of de daarbij aangesloten vereniging te ondersteunen alles tezamen voor ten hoogste zesentwintig werkdagen per kaienderjaar B. voor het - op uitnodiging van een vereniging van ambte- naren - als cursist deelnemen aan een cursus welke door of ten behoeve van de leden van die vereniging van ambte naren wordt gegeven, alles tezamen voor ten hoogste zes werkdagen per twee kalenderjaren. Het buitengewoon verlof met behoud van bezoidiging van een ambtenaar die krachtens artikel D1 vastgestelde werktijden l op 1, 2, 3 of 4 dagen per week zijn betrekking vervult, karl ten hoogste respektievelijk 1/5, 2/5, 3/5 of 4/5 van het irl Hd 3 onder A en B genoemde aantal werkdagen bedragen. Het verlof als bedoeld in de leden 2 en 3 tezamen kan voor I de ambtenaar die krachtens artikel D1 vastgestelde werktij-l den op gemiddeld vijf dagen per week zijn betrekking ver- vult niet meer bedragen dan ten hoogste dertig werkdagen per kalenderjaarechter met dien verstande dat ten hoogstr| veertig werkdagen verlof kan worden verleend aan de ambte- naar die: A. Hd is van het hoofdbestuur van een centrale van over- heidspersoneelgenoemd in het eerste lid onder A, no. 1, 2 of 3en/o.f van een vereniging van ambtenaren die rechtstreeks bij die centrale is aangesloten. B. lid is van het hoofdbestuur van de centrale van over- heidspersoneel genoemd in het eerste lld onder A, no. 4 en/of lid van het dagelljks bestuur van een bij die centrale aangesloten vereniging van ambtenaren of cen- trale van ambtenaren. C. 11d is van het centrale bestuur van de centrale ge- noemd in het eerste lid onder A, no. 5 en/of bestuurs- lid van een sektor of sektie van de centrale.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 39