2e afd. 26 januari 1984 10b 6E WIJZIGING VERPLAATSINGSKOSTENVERORDENING De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; mede gezien het advies van het Centraal Bureau inzake gemeenschap- pelijke behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden, d.d. 28 juli 1982, nr. 2-3786; BESLUIT A. de Verplaatsingskostenverordening, vastgesteld bij zijn besluit van 29 mei 1969, nr. 57, sedert gewijzigd, te wijzigen als volgt: I. In artikel 5, lid 2, sub a en b, en in artikel 5, lid 3, wor- den na de woorden "en ten laste van de belanghebbende" inge- voegd de woorden "of zijn/haar echtgeno(o)t(e)". II. Aan artikel 5 wordt toegevoegd een 4e en 5e lid, luidende: "4. Indien beide echtgenoten belanghebbende zijn, wordt het bedrag voor elk tot het gezin behorende en medeverhuizen- de kind slechts ëénmaal uitbetaald. 5. Indien het een verplaatsing dan wel verhuizing betreft van een gezin waarvan beide echtgenoten belanghebbende zijn in de zin van deze verordening en geen der echtgenoten een volledige betrekking vervult, wordt de vergoeding zoals be- doeld in lid 1, sub e, afgestemd op het bedrag van de jaar- bezoldiging van ieder der echtgenoten afzonderlijk, onder handhaving van het gestelde in de leden 2 en 3 voor wat be- treft het mimimum- en maximumbedrag van de gezamenlijke ver- goeding. Het bovenstaande geldt met dien verstande dat wanneer het totaal aantal arbeidsuren van deze betrekking meer bedraagt dan het normaal geachte aantal arbeidsuren per week, de vergoeding, mits deze hoger is dan het mimimumbedrag, wordt vermenigvuldigd met een breuk waarvan de teller het normaal geachte aantal arbeidsuren per week is en de noemer het totaal aantal uren van deze betrekking". -1.3-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 43