2e afd. 26 januari 1984 lûd 1E W1JZIGING STUDIEFACILITEITENVERORDENING AMBTENAREN De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; mede gezien het advies van het Centraal Bureau inzake gemeenschappe- lijke behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden, d.d. 28 juli 1982, nr2-3786; BESLUIT A. de Studiefaciliteitenverordening Ambtenaren, vastgesteld bij zijn besluit van 28 januari 1982, nr. 4, te wijzigen als volgt: I. In artikel 1 worden aan de opsomming van definities toege- voegd de volgende definities: "volledige betrekking" een betrekking waarvan de arbeids- duur overeenkomt met de door bur- gemeester en wethouders vastgestelde werktijden; "werkdag" de krachtens artikel D1 van het Al- gemeen Ambtenarenreglement voor de betrekking van de ambtenaar per dag vastgestelde - al dan niet gelijke - arbeidsperiode. II. In artikel 5, le lid, worden tussen de woorden "ambtenaar" en "kunnen" ingevoegd de woorden "met een volledige betrekking". III. Aan artikel 5 wordt toegevoegd een 3e lid, luidende: 3. De ambtenaar, die geen volledige betrekking vervult, ont- vangt een, in evenredigheid tot het aantal uren van een volledige betrekking berekend, deel van de vergoeding zo- als bedoeld in het eerste lid, onder b tot en met e. IV. In artikel 6, onder b en c, wordt voor het woord "dag" gele- zen het woord "werkdag". V. In artikel 7 wordt in plaats van het woord "dag" gelezen het woordt "werkdag". -17-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 47