4e afd. GEWIJZIGD EXEMPLAAR 26 januari 1984 3 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLANNEN Heemstede, 4 januari 1984. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 4 januari 1984; gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; BESLUIT I. Te verklaren dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid van: ahet bestemmingsplan herziening 50A, vastgesteld bij zijn be- sluit van 28 december 1937, voorzover betrekking hebbende op de terreinen gelegen ten noorden van de Zandvoortselaan en ten westen van de spoorlijn; b. het bestemmingsplan 'Binnenweg e.o.', vastgesteld bij zijn be- sluit van 29 oktober 1981, voorzover betrekking hebbende op de percelen Eikenlaan 18 en 20 en Haemstedelaan 13; c. het bestemmingsplan 'Geleerdenwijk-A'vastgesteld bij zijn besluit van 29 juni 1972, voorzover betrekking hebbende op de percelen Lorentzlaan 53 t/m 75; d. het bestemmingsplan herziening 54A, vastgesteld bij zijn be- sluit van 2 december 1937, voorzover betrekking hebbende op het terrein gelegen ten noorden van de Prinsenlaan; zoals aangegeven op de bij dit besluit behorende tekeningen. II. Te bepalen dat het verboden is binnen het onder Ia. bedoelde ge- bied zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) de navolgende wer- ken geen gebouwen zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, één en ander met uitzondering van normale onderhoudswerkzaamheden aontginnen; bodem verlagen of afgraven; ophogen; egaliseren; scheuren van grasland;

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 9