4e afd. 3 mei 1984 43 scheidingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder leidingen, konstruktiesinstallaties of apparatuur worden mede begrepen re- kreatieve voorzieningen met uitzondering van eenvoudige voorzie- ningen als een bank afvalbak of wegwijzer; onder leidingen, kon- strukties, installaties en apparatuur worden niet begrepen voor- zieningen, die noodzakelijk zijn voor of verband houden met het be- heer, gericht op de instandhouding van de landschappelijke of na- tuurwetenschappelijke waarde van de gronden, of noodzakelijk zijn voor of verband houden met de uitoefening van het bosbedrijf, dan wel de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaatsvond op het tijdstip van inwerkingtre- ding van dit besluit; f. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdende met de oprichting of plaatsing van - al dan niet aan hun bestemming onttrok- ken - voer- of vaartuigen, arken, caravans en livingvans voorzover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, als ook tenten; g. het aanleggen of inrichten van havens of centra voor de watersport en het aanbrengen of aanleggen van oeverbeschoeiingen, van kaden of van aanlegplaatsen voor boten; h. werken of werkzaamhedenwelke wijzigingen vande waterhuishouding of de waterbestand beogen of tengevolge hebben; i. het veilen, rooien of beschadigen van houtgewas anders dan bij wijze van verzorgingmet dien verstande dat geen aanlegvergunning is ver- eist met betrekking tot bossen en andere houtopstandenwelke deel uit- maken van bosbouwondernemingendie als zodanig bij het Bosschap gere- gistreerd staan en met dien verstande dat geen aanlegvergunning is ver- eist voor het periodiek kappen van griendhout en ander hakhout, voor- zover betreffende de normale uitoefening van het op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit bestaande bodemgebruik j. het winnen van bosstrooisel of mos; k. het aanbrengen van afbeeidingen of tekens voor commerciële doeleinden; 1. het bebossen van gronden, die op het tijdstip van de inwerkingtreding van dit besluit niet als bosgronden konden worden aangemerkt. III. te bepalen dat de hierboven genoemde werken en werkzaamheden niet toelaatbaar zijn, indien daardoor, dan wel door de daarvan, hetzij -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 12