4e afd. 3 mei 1984 45 de situatie bij de hoek Koediefslaan/Blekersvaarwegzoals aangegeven op de voor u ter inzage gelegde tekening, zulks tot een maximum van 9.500,--. Wij stellen u voor tot bedoelde aankoop en verkoop, alsmede tot het slui- ten van bedoelde overeenkomst met Automobielbedrijf H. Rhee B.V. te be- sluiten. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 april jl.; BESLUIT A. van mevrouw H.B. van Houten-Verhoef en de erven van de heer A.G. van Houten aan te kopen het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 6469, groot 603 m2met de daarop aanwezige opstal- ten, waaronder het woonhuis Blekersvaartweg 55 en 9 garageboxen, zulks tegen de prijs en onder de voorwaarden welke zijn vermeld in de bij dit besluit behorende voorlopige koopakte I; B. aan Automobielbedrijf H. Rhee B.V., gevestigd te Heemstede, te verkopen de strook grond en water, groot ongeveer 186 m2deel uitmakend van de percelen kadastraal befeend gemeente Heemstede, sectie B, nummers 8510 en 7033, zoals aangegeven op de bij dit besluit behorende teke- ning 4.33.8.3, zulks tegen de prijs en onder de voorwaarden welke zijn vermeld in de mede bij dit besluit behorende voorlopige koopakte II; C. met Automobielbedrijf H. Rhee B.V., gevestigd te Heemstede, een over- eenkomst aan te gaan, o.m. inzake -het verlenen van vergunning, c.q. het toepassen van de procedure voor de uitbreiding van het bedrijf van die vennootschap; - het verlenen van vergunning, c.q. het toepassen van de procedure voor demping van het gedeelte van de Blekersvaart hetwelk deel uit- maakt van de sub B bedoelde strook;

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 18