4e afd. 3 mei 1984 PROJEKT-MANAGEMENT BESTEMMINGSPLAN BLEKERSVAARTWEG/ BURG. VAN LENNEPWEG 47 Heemstede, 17 april 1984. Aan de raad, 1. voorbereiding 2. selektie 3. beoordeling 4. uitvoering, nader onder te verdelen in subfasen, zoals aangegeven in de bij de stuk- ken ter inzage gelegde beschrijving. Genoemd krediet heeft betrekking op de fasen 1 t/m 3 (begeleiding nadere pianuitwerking) van die beschrijving. De daaraan verbonden werkzaamheden zijn opgedragen aan Twijnstra Gudde N.V., management consultants te De- venter. Bij de afwikkeling van de declaraties is door de projekt-manager een budgetoverschrijding geconstateerd De oorzaak van deze overschrijding moet worden gezocht in de langere doorlooptijd van het projekt en het verrichten van een aantal extra werk- zaamheden, zoals nader toegelicht in een brief van Twijnstra Gudde N.V. d.d. 16 november 1983. In totaal heeft de budgetoverschrijding 45.000,-- bedragen. Het voor- stel om hiervan 15.000,-- voor eigen rekening te nemen en de resterende 30.000,-- voor declaratie in aanmerking te nemen, komt ons redelijk voor. De uitwerking van de eerste planfase bevindt zich in het laatste ontwikke- 1ingsstadium; het definitieve ontwerp zal binnenkort door de raadscommissie v°or ruimtelijke ordening en volkshuisvesting worden behandeld, waarna de bouwvergunningprocedure zal worden gestart. Het definitieve ontwerp zal tevens de basis zijn voor de nadere uitwerking van de met de projektontwikkelaar gesloten samenwerkingsovereenkomst (uw -1- Bij besluit van 16 december 1982, nr. 143, stelde u overeenkomstig ons voorstel een krediet van 188.800,— beschikbaar voor het projekt-mana- gement van de uitwerking van het bestemmingsplan Blekersvaartweg/Burg. van Lennepweg. Dit projekt-management kan globaal genomen in de volgende fasen worden verdeeld:

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 69