4e afd. 3 mei 1984 43 behoeve van de realisering van de eerste fase van de uitwerking van het bestemmingsplan "Blekersvaartweg/Burg. van Lennepweg". Tot deze fase behoort ook de aanleg van de passage, die de relatie/ integratie van de nieuwe A.H.-vestiging met de Binnenweg moet bewerk- stelligen. Zoals in ons raadsvoorstel d.d. 21 juni 1983, nr. 59 is vermeldwerd de ter plaatse van de voormalige "Bromtol" (Binnenweg 177) in het bestemmingsplan Binnenweg e.o." geprojekteerde doorgang als vrij sma1 beoordeeld. Het visuele kontakt met de Binnenweg zou hierdoor verloren gaan. Een open front, meer het passage-idee met een aantal kiosken, werd noodzakelijk geacht. Door ook het naastgelegen pand in de passage te betrekken, wordt hier- aan voldaan en komt een voldoende breedte ter beschikking. De verbreding van de passage past niet geheel in het ter plaatse gel- dende bestemmingsplan "Binnenweg e.o.". Voor realisatie van een ver- brede passage is het derhalve noodzakelijk dat voor de betreffende ter- reinen een herziening van het bestemmingsplan "Binnenweg e.o." in voor- bereiding wordt verklaard. 5. De heer G.P. Hulsebosch heeft een plan ingediend voor het bouwen van een bollentrekkas op het terrein ten noorden van de panden Leidsevaart- weg 43/45. Het plan is in strijd met het ter plaatse geldende Plan in Hoofdzaak, omdat de bebouwing te dicht bij de aan weerszijden van het perceel gelegen waterlopen is geprojekteerd. Tegen het verlenen van medewerking aan het plan bestaan geen gezwaren. Wij stellen u voor overeenkomstig het bijgevoegde ontwerp-besluit te ver- klaren dat voor genoemde gebieden een herziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid. De in dit voorstel onder 1, 2, 3 en 5 genoemde bouwplan- nen liggen voor u bij de stukken ter inzage. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 9