4e afd. 30 mei 1984 VERFRAAIING RAADHUISSTRAAT 60 Heemstede, 15 mei 1984. Aan de raad, De winkeliersvereniging "Rondje Raadhuisstraat" vreest dat de Raadhuis- straat na de voltooiing van de werkzaamheden op de Binnenweg, in nega- tieve zin zal afsteken bij de Binnenweg. Om de Raadhuisstraat in de belangstell ing van het winkelend publiek te brengen en te bouden, organiseert de vereniging winkelweken en andere aktiviteiten, waarvan sommige opgefleurd door de bloemenmeisjes. Dit is echter naar de mening van de vereniging niet voldoende. Een ver- fraaiing van de Raadhuisstraat is h.i. gewenst. Aan ons college is ge- vraagd hieraan medewerking te willen verlenen. Gelet op het feit dat de Raadhuisstraat waarschijnlijk pas na 1986 op- nieuw ingericht zal worden, alsmede op de huidige inrichting van de Raadhuisstraat en de toekomstige inrichting van de Binnenweg, kan o.i. medewerking worden verleend aan dit verzoek. In overleg met de winkeliersvereniging is een plan opgesteld. Tijdens dit overleg is aan het bestuur medegedeeld, dat ingrijpende wijzigingen moeten wachten op het t.z.t. op te stellen herinrichtingsplan. Het u thans aangeboden verfraaiingsplan voorziet in de plaatsing van tien plantenbakken, waarvan drie met een zitbank, twee zitelementen en 29 De totale kosten bedragen f 24.000, De winkeliersvereniging is bereid f 10.000,aan het plan mee te betalen. Dit bedrag kan worden beschouwd als een vergoeding van de extra kosten die gemaakt moeten worden om reeds nu, dat wil zeggen vooruitlopend op het t.z.t. op te stellen herinrichtingsplan, voorzieningen te treffen. Na aftrek van de bijdrage van de winkeliersvereniging resteert voor de gemeente dus een investering van f 14.000, De winkeliersvereniging heeft zich eveneens bereid verklaard het klein onderhoud aan de planten- bakken voor haar rekening te nemen. Onder klein onderhoud wordt ver- staan: het verwijderen van onkruid, het schoonmaken van de bakken en het water geven van de planten. -1- fietsklemmen.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 13