4e afd. 30 mei 1984 61 Voor wat betreft de opstelgelegenheid en de indeling van de rijstroken op de westelijke aansluiting van de Pieter Aertszlaan op de Heemsteedse Dreef wordt voorgesteld hierover thans nog geen beslissing te nemen. Een en ander is namelijk sterk afhankelijk van de mogelijkheden van de ver- keerslichtenregeling op het kruispunt; nadere bestudering is noodzake- jk. d. Antonis Duycklaan en Paulus Buyslaan. In het plan zijn voorzieningen opgenomen die tot doel hebben het sluip- verkeer en daarmee de verkeersintensiteit op deze lanen te beperken. Deze voorzieningen zijn: - aanpassing van de verkeerslichtenregeling op de kruising Lanckhorst- 1aan/Herenweg (meer groentijd voor het rechtsafslaande autoverkeer uit de Lanckhorstlaan) - de aanleg van fysieke verkeersbelemmeringen in de vorm van doorgetrok- ken trottoirs met opritbanden; - een gedeeltelijke versmalling van de rijbaan van de Paulus Buyslaan ter hoogte van de Bosch en Hovenschool (met een extra drempel); dit in sa- menhang met de noodzakelijke uitbreiding van het terrein van de Bosch en Hovenschool en de kleuterschool "Kleuterhof". Als na verloop van tijd mocht blijken dat deze voorzieningen onvoldoende effekt hebben, dan kunnen aanvullende maatregelen in éën laan of beide lanen worden genomen. In het kader van onderhoud zullen tegelijk met de rekonstruktie de trot- toirs en de rijbanen van de Paulus Buyslaan worden herstraat. e. Crayenestérsingel Voor de Crayenestersingel worden geen wijzigingen voorgesteld. Het ge- deelte van deze singel tussen de Adr. Pauwlaan en de Lanckhorstlaan heeft in het verkeersstruktuurplan de funktie van buurtontsluitingsweg gekregen (met een toegestane intensiteit van 2000 tot 5000 mvt/etmaal in 1982 was de intensiteit op de westelijke rijbaan 700 750 mvt/etmaal en op de oostelijke rijbaan 650 700). In verband met het in bezwaarschriften gestelde, merken wij op dat de Antonis Duycklaan en de Paulus Buyslaan volgens het verkeersstruktuurplan de funktie van woonstraat hebben. f. Lanckho.rstlaan. Het plan voor de Lanckhorstlaan voorziet in de aanleg van een fietssugges- tiestrook aan weerszijden van de rijbaan, alsmede de aanleg van acht ver- hoogde verkeersgeleiders, welke tot doel hebben: scheiding verkeerssoor- -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 17