5e afd. 30 mei 1984 AANLEG KUNSTGRASVELD DOOR DE MIXED HOCKEYCLUB ALLIANCE 54a Heemstede, 30 mei 1984. Aan de raad, Bij uw besluit van 3 mei 1984, nr. 54, werd aan de Mixed Hockeyclub Alliance, onder nog nader door ons vast te stellen voorwaarden, de tijdige betaling van rente en aflossing gewaarborgd terzake van een door genoemde vereniging te sluiten geldlening van ten hoogste f 390.000,-- ten behoeve van de aanleg van een kunstgrasveld. Het bestuur van de Mixed Hockeyclub Alliance heeft ons medegedeeld, dat de Inspektie van de Belastingen te Haarlem het verzoek te mogen opteren voor de omzetbelasting, in tegenstel1ing tot eerdere positieve berichtenheeft afgewezen. Dit laatste heeft tot gevolg, dat over het te investeren bedrag omzetbelasting verschuldigd zal zijn. Bij het opstellen van het oorspronkelijke financieringsplan is hiermee, mede op basis van eerder bij de inspektie verkregen informatie, geen re- kening gehouden. In verband hiermede wordt door het bestuur aan de ge- meente verzocht de eerder verleende garantie te verhogen met het bedrag van de omzetbelasting tot f 465.000,--. Wij delen u mede hiertegen geen bezwaar te hebben en stellen u voor dit verzoek, onder dezelfde voorwaarden als vermeld in het genoemde raads- besluit van 3 mei j1in te willigen. Voorts is er tijdens overlegsituaties met de Mixed Hockeyclub Alliance ook van de zijde van de gemeente steeds van uitgegaan, dat een nieuw op te richten stichting, te weten de "Stichting Sportvrienden Heemstede", het beheer en de exploitatie van het kunstgrasveld op zich zou nemen. Deze stichting wordt zeer binnenkort opgericht. In verband daarmede ware te besluiten voornoemd besluit d.d. 3 mei j.l. aan te passen door het ook van toepassing te laten zijn op de Stichting Sportvrienden Heemstede. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 1