4e afd. 28 juni 1984 63 in de straten en een onderschatte toename van het aan- en afrij- den van auto's) en een aantasting van het leefmilieu (verstoring rust en stilte). Ook de felle terreinverlichting, het vérdragende geluid van de geluidsinstaliaties en het lawaai van huiswaarts snellende auto's dragen bij tot een verstoring van de rust en stii- te. 8. Mevrouw J.C. Bonkenburg. Adressante heeft op zich geen bezwaar tegen de aanleg van tennisbanen aan de Fazantenlaan. Wel is zij van mening dat het aantai banen te hoog is en dat het tennispark op een verkeerde plaats ontsioten wordt. Zij vreest dat er distrikts-tournooien gehouden zullen worden, hetgeen een extra toestroom van verkeer zal inhouden. Dit verkeer zal door de gehele wijk rijden en overal parkeren. De toename van het verkeer is bovendien een gevaar voor de - ook op straat - spelende kinderen. 9. Vereniging Oud Heemstede-Bennebroek. Adressant is van mening dat het aanleggen van een complex tennisbanen een aantasting is van het oorspronkelijke bestemmingsplan. 10. Mevrouw B.W. Marsman-Vonk Het ongemotiveerde bezwaar van adressante richt zich op de aanleg van een tennispark aan de Fazantenlaan. Zij wenst gehoord te worden. dat mede naar aanleiding van de tegen het ontwerp-plan ingediende bezwaren een onderzoek is gehouden naar de behoefte aan een uitbreiding van het aan- tal tennisbanen in Heemstede; dat veel antwoorden Op de in dit onderzoek gestelde vragen dermate vaag of onvolledig zijn dat hieruit moeilijk een eensluidende konklusie getrokken kan worden; dat de vertraging in de aanbieding tot vaststelling van het bestemmingsplan niet uitsluitend zijn oorzaak vindt in de tijdsduur van het gehouden onder- zoekmaar ook in de sinds de ter visie legging van het plan gewijzigde om- standigheden dat immers in de afgelopen tijd onderhandelingen zijn gevoerd over een overdracht van het tennispark Groenendaal aan de tennisverenigingen H.B.C. en Groenendaal1_

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 11