4e afd. 28 juni 1984 65 Artikel 5 1. De gewestelijke geluidmeetdienst is beiast met het verrichten van de metingen ais bedoeld in de navolgende hoofdstukken van de wet: a) hoofdstuk II van de wet Toestellen en geluidwerende voorzieni ngen b) hoofdstuk III van de wet Recreatie-inrichtingen c) hoofdstuk IV van de wet Inrichtingen d) hoofdstuk V van de wet Zones rond industrie-terreinen e) hoofdstuk VI van de wet Zones langs wegen f) hoofdstuk VII van de wet Zones langs spoorwegen g) hoofdstuk VIII van de wet Andere geluidzones h) hoofdstuk XIV van de wet Geluidbewaking i) hoofdstuk XVII van de wet Aanvulling van de Woningwet in het belang van de geluidisola- tie van gebouwen 2. Voorzover de geluidmeetdienst van het Gewest Kennemerland de geluidmetingen als bedoeld in lid 1 niet of niet geheel zelf kan verrichten zullen deze, na daartoe verstrekte opdracht van burgemeester en wethouders der betrokken gemeente, worden uitbe- steed. 3. Het hoofd van het milieuburo van het Gewest Kennemerland brengt aan de verzoeker om een akoestisch onderzoek schriftelijk rapport uit omtrent de verrichte geluidmetingen. 4. Het treffen van voorzieningen en maatregelen op basis van kon- klusies of aanbevelingen uit het rapport van het hoofd blijft voor verantwoordelijkheid van de verzoeker. Artikel 6 Het hoofd van het milieuburo van het Gewest Kennemerland kan te allen tijde burgemeester en wethouders van de binnen het Gewest Kennemerland samenwerkende gemeenten gevraagd dan wel ongevraagd adviseren ten aanzien van alle aangelegenheden die van belang zijn voor de goede uitvoering van de taken zoals die bij of krachtens de wet aan burgemeester en wethouders zijn opgedragen. - 3 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 129