4e afd. 28 juni 1984 63 dat deze onderhandelingen hebben geresulteerd in een huur- en expioita- tieovereenkomst tussen de door de tennisverenigingen opgerichte stich- ting en Sport en Rekreatie Heenistede b.v., waarbij ondermeer is overeen- gekomen dat de b.v. het tennispark Groenendaal aan de stichting verhuurt; dat de piannen voor de aanleg van een tennispark aan de Fazantenlaan in 1977 en 1978 in overleg met de genoemde verenigingen zijn opgesteid; dat nu deze verenigingen het tennispark Groenendaal in huur en exploita- tie hebben aangenomen, zij verklaard hebben over voldoende capaciteit te beschikken; dat gezien het bovenstaande de behoefte aan een groot tennispark aan de Fazantenlaan niet meer aanwezig is; dat de kans op een gunstige exploitatie van een klein tennispark aan de Fazantenlaan gering geacht moeten worden; dat derhaive de mogelijkheid tot de aanieg van tennisbanen aan de Fazan- tenlaan kan vervalien; dat de tegen het tennispark ingediende bezwaren, voorzover betrekking heb- bende opdebehoefte aan een dergelijk park gegrond moeten worden verklaard en de overige tegen het tennispark gerichte bezwaren buiten behandeling kunnen worden geiaten; dat de bestemming van de gronden waarop het tennispark is geprojekteerd en een gedeelte van de omliggende gronden gewijzigd dient te worden in de bestemming "agrarische doeleinden"; dat de huidige speelplaats aan de Fazantenlaan in het plan opgenomen kan worden door een betreffende overige aanduiding op de piankaart aan te bren- gen gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 23 mei 1984; gelet op de artikelen 23 tot. en met 25 van de Wet op de Ruimtelijke Orde- ning; BESLUIT I. mevrouw B.W. Marsman-Vonk in haar bezwaarschrift tegen het ontwerp- bestemmingsplan niet-ontvankelijk te verklaren;

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 12