mm mmmmmmmä tiä- 28 juni 1984 17E WIJZIGING BOUWVERORDENING 66 De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 30 mei j.l.; BESLUIT I. vast te stellen de volgende verordening tot wijziging van de bouwver- ordening: (17e wijziging) ARTIKEL A (WIJZIGINGEN IN DE BOUWVERORDENING) Artikel 1 In het eerste lid van artikel 1 wordt in de omschrijving van het begrip "brandwerendheid" de aanduiding "uitgave 1977" vervangen door "uitgave 1978". De begripsomschrijving van "bijzonder woongebouw" wordt vervangen door: bijzonder woongebouw: een tot bewoning bestemd gebouw dat: a. eenheden bevat die, hoewel geen zelfstandige woning zijnde, bestemd zijn om afzonderlijk te worden bewoond, b. gemeenschappelijke voorzieningen bevat ter compensatie van voorzienin- gen die in de eenheden ontbreken. De begripsomschrijving van "wooneenheid" wordt vervangen door: wooneenheid: een gedeelte van een bijzonder woongebouw dat niet meer dan twee kamers bevat en hoewel geen zelfstandige woning zijnde, bestemd is om afzonderlijk te worden bewoond. Artikelen 1112 eri 13. De artikelen 11, 12 en 13 vervallen. Ilet opschrift en de tekst worden ver- vangen door de aanduiding: (vervallen). Artikel 17. In het derde lid van artikel 17 wordt het woord "bouwaanvraag" vervangen door "aanvraag om bouwvergunning". Toegevoegd wordt voorts een vierde lid, luidende: 4. Het adviesbedoeld in lid 1, onder b, behoeft tevens niet te worden ingewonnen, indien bij voorbaat vaststaat dat - ongeacht het oordeel over de welstandsaspekten - afwijzend moet worden beslist op de aan- vraag om bouwvergunning. _5_ 4e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 139