afd. 28 juni 1984 63 de bezwaren tegen de in het ontwerp-plan opgenomen mogelijkheid tot de aanieg van tennisbanen aan de Fazantenlaanvoorzover betrekking hebbende op de behoefte daaraan, gegrond te verklaren; de overige bewoners tegen de in het ontwerp-plan opgenomen mogelijk- heid tot de aanieg van tennisbanen aan de Fazanteniaan buiten behan- deling te laten, omdat de bestemming "rekreatie, subbestemming ten- nissport" en een gedeelte van de omiiggende "bestemming groenvoorzie- ningen" gewijzigd zal worden in de bestemming "agrarische doeleinden" in het ontwerp-bestemmingsplan de volgende wijzigingen aan te brengen A. voor wat betreft de plankaart: - de bestemming "rekreatie, subbestemming tennissport" en een ge- deelte van de omliggende bestemming "groenvoorzieningen" zal wor den gewijzigd in "agrarische doeleinden"; - ter piaatse van het huidige speelterrein aan de Fazantenlaan zal de overige aanduiding^p sp 1400 m? worden aangebracht. B. voor wat betreft de voorschriften: - in artikel 11 zal lid 2 vervallen; iid 3 worden vernummerd tot lid 2; iid 4 vervailen; lid 5 vervallen; een nieuw lid 3 worden toegevoegd, iuidende: "De ingevolge lid 2 toelaatbare bouwwerken mogen uitsiuitend worden gebouwd met inachtneming van de op de kaart en de hier- na gegeven aanwijzingen: a. ter plaatse waar op de kaart de nadere aanwijzing (z) is aangegeven, zijn geen gebouwen toegestaan; b. de gebouwen mogen vrijstaand of aaneen worden gebouwd; c. de gebouWen mogen in de erfscheiding worden gebouwd; d. de goothoogte van autoboxen en bergplaatsen mag ten hoogste 3.00 meter bedragen; e. de bouwhoogte van de bouwwerken, geen gebouwen zijnde, mag ten hoogste 6.00 meter bedragen; f. de voorgevelbreedte van een dienstwoning moet tenminste 6.00 meter bedragen; -13-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 13