4e afd. 23 juni 1934 66 -7- a. een voorbeieidingsbesluil, als bedoeld in arlikel 21 van de Wel op de Ruimtelijke Ordening, van kracht is en het bouwwerk niet strijdt met het ontwerp van een bestemmingsplan voor dat gebied, omtrent welk ontwerp het overleg, voorzien in artikel 8 van het Uesluit op de Ruimtelijke Ordening, is afgerond; b. overeenkomstig het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelij- ke Ordening een ontwerp van een bestemmingsplan ter inzage is ge- legd, de termijn bedoeld in artikel 25 van de Wet op de Ruimtelijke Or- dening niet is overschreden en het bouwwerk niet strijdt met het ter inzage gelegde ontwerp; c. een bestemmingsplan is vastgesteld, omlrent de goedkeuring waarvan nog niet onherroepelijk is beslist, en het bouwwerk niet strijdt met dat bestemmingsplan. 3. Een vrijstelling, als bedoeld in lid 2, kan slechts worden verleend, indien: a. vooraf van gedeputeerde staten een verklaring is ontvangen, dat zij te- gen het verlenen van de vrijslelling geen bezwaar hebben, b. aan belanghebbenden, voorafgaand aan het aanvragen van de onder a van dit lid bedoelde verklaring van geen bezwaar, gelegenheid is gebo- den bezwaren in te dienen tegen het verlenen van de vrijstelling. zulks onder terinzagelegging voor de belanghebbenden van het ontwerp-be- stemmingsplan en het ontwerp-bouwplan. ARTIKEL62 In het eerste lid van artikel 62 wordt punt b vervangen door: b. twee kamers; In het tweede lid wordt punt b vervangen door: b. een kamer; en aan dit lid wordt toegevoegd: Tot een wooneenheid mag geen zelfstandige keuken behoren. Niet van toepassing is hel bepaalde onder c en d, indien de wooneenheid een combinatie van privaat en badruimte bevat. Onder vernummering van de leden 3 en 4 tot 4 en 5, wordt een nieuw derde lid tussengevoegd, luidende: 3. Tot een bijzonder woongebouw moeten ten minste behoren: a. een gemeenschappelijk dagverblijf, tenzij de oppervlakte van de ka- mer, dan wel kamers van de tot het bijzonder woongebouw behorende wooneenheden meerbedraagl dan 15 m2, b. een gemeenschappelijke keuken.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 141