4e afd. 28 juni 1984 66 V -19- zesde lid, en 119, eerste tot en met vijfde lid, genoemde waarden, dan wel 10 dB(A) hoger ligt dan de in artikel 117, zevende lid, genoemde waarden. ARTIKEL 1191» Nadere gegevens omtrcnt constructiedetails of materialen 1. Nudere gegevens kunnen door of vanwege burgemeester en wethouders worden geëist van constructiedetails of materialen die voor de geluidwe- ring van belang zijn. 2. Indien de in het eerste lid bedoelde gegevens worden gevraagd en niet kun- nen worden verstrekt voordat de bouwvergunning wordt afgegeven, wordt in de bouwvergunning bepaald op welk tijdstip deze gegevens alsnog moe- ten worden overgelegd. ARTIKEL 129 Van artikel 129 wordt het vierde lid vernummerd tot vijfde lid. Tussengevoegd wordt een nieuw vierde lid, luidende: 4. Indien een badkuip, een zitbad of een bad-wascombinatie van een ombouw is voorzien, moet in deze ombouw een luikje zijnaangebracht, waardoorde aansluitleiding ter plaatse van de stankafsluiter kan worden bereikt. ARTIKEL 130 Van artikel 130 wordt het eerste lid vervangen door: 1. Een keuken in een woning moet zijn voorzien van een doeltreffend aan- recht met een breedte van ten minste 0,55 m en een lengte van ten minste 1,65 m, waarin een doeltreffende gootsteen. In het derde lid wordt de verwijzing naar artikel 62, lid 4, onder c, vervangen door een verwijzing naar artikel 62, lid 5, onderc. Aan artikel 130 wordt een zevende lid toegevoegd, luidende: 7. Vrijstelling kan worden verleend van het bepaalde in lid 2 voor wonipgen met ten hoogste twee kamers. ARTIKEL 138 Aan het eerste lid van artikel 138 wordt een zin toegevoegd, luidende: Niet van toepassing is het bepaalde ondere, indien de vrijstelling, genoemd in artikel 130, lid 7, is verleend.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 153